Смотреть Аниме онлайн hd в хорошем качестве
MENU
Главная » Смотреть Аниме онлайн

Аниме "Смотреть Ван Пис (2014) онлайн" Сериал в манере аниме начнется с экзекуции Голда Роджера, который считается владыкой пиратов. Он владел властью, почтением и большущим имуществом. Воспользовавшись правом выложить крайнее словечко пред гибелью, он докладывает о существовании некоторого сокровища «Ван-Пис», которое упрятал, побуждая к тому, чтоб остальные нашли его. Опосля погибели Короля пиратов почти все приняли решение попытать счастья и найти сокровища. Для данного смельчаки отправлялись на Гранд-Лайн, чтоб найти Ван-Пис. Наверное эра ознаменовалась разгулом пиратства, из-за будто и возымела соответственное заглавие — Большая эпоха пиратов.... Читать дальше »
Смотреть Аниме онлайн | Просмотров: 256 | Дата: 23 Июнь 2015 | Комментарии (0)

История начинается утром 1 августа, когда главная героиня просыпается и обнаруживает, что она не имеет абсолютно никаких воспоминаний о прошлом. Перед ней появляется мальчик и представляется как «дух» по имени Орион. Под его руководством она пытается вернуть свои воспоминания. Затем ей звонят на мобильный телефон, но она не узнает высветившегося имени. После чего она встречается со своим «парнем», хотя и не помнит его лицо. ... Читать дальше »

Смотреть Аниме онлайн | Просмотров: 732 | Дата: 22 Май 2015 | Комментарии (0)

Одного разу серпневим ранком, числа приблизно першого, героїня серіалу прокидається і зауважує, що нічого не пам'ятає зі свого минулого. Ситуація валить її в шок. Потім і зовсім починається містика! Перед нею з'являється дух хлопчика на ім'я Оріон. Він то і починає їй допомагати згадати і відшукати своє минуле. Їй дзвонять на мобільний якісь люди, але імен вона не пам'ятає. Їй зустрічається її «коханий», але вона не пам'ятає і його! Як же впорається героїня з усім потоком навалилися на неї нещасть? ... Читать дальше »
Смотреть Аниме онлайн | Просмотров: 524 | Дата: 22 Май 2015 | Комментарии (0)

Дія розгортається в паралельної всесвіту, де боги і люди живуть разом. Тут, кожні тридцять років з числа членів матріархального клану Хімея вибирають нову принцесу, щоб служити Хаягамі. І ось, в черговий раз термін підійшов, а вибрати-то і немає з кого: з усіх членів клану більш-менш підходить тільки Арата, п'ятнадцяти років від народження. Але є невелика проблема: Арата - хлопець. Втім, такі дрібниці нікого не хвилюють: героя переодягають в жіноче плаття і змушують зображати з себе кандидатку, по крайней мере, до тих пір, поки не знайдеться хто-небудь більш підходящий. У цій якості Арата відвідує свято, де стає свідком вбивства нинішньої принцеси Кокур воїнами її власної особистої варти. Більш того, вбивство вішають на убегающего в жаху хлопця, і тепер вся країна полює за ним одним. Якимось чином Арата виявляється в нашому світі, само собою, в сучасній Японії, а тим часом, звичайного японського школяр на ім'я Арата Хінохара затягує в паралельний світ, де він дуже швидко виявляє, що кількість людей, бажаючих йому смерті, значно перевищує максимально допустиме значення.  ... Читать дальше »

Смотреть Аниме онлайн | Просмотров: 677 | Дата: 22 Май 2015 | Комментарии (0)

Село Кифу - сама що ні на є дірка в горах Японії. Саме туди і приїжджає до своєї бабусі Тамакі Касуга. Її батьки терміново виїхали за кордон, і ось сімнадцятирічна Тамакі опинилася в селі. У горах туговато з цивілізацією, зате лісові ками водяться в надлишку. І якби не героїчний вчинок сміливого Такуми, то вкрали би Тамакі злі аясакі. Вже в будинку у бабусі, дівчина дізнається, що вона «дорогоцінна принцеса», наступна Тамаеріхіме, яка зобов'язана зберігати Онікірімару, чарівний меч, яким можна вбити і диявола і бога. Сам меч повинен завжди залишатися в селі, прихований бар'єром з магічних заклинань. І розповіла про це внучці сама стара Сідзуку, їй треба якомога швидше передати дівчинці свої знання, так як сама вже старіє. Тамакі стає ясно, що вона як наслідна принцеса, стала володаркою сили, якій немає рівних, і що її згоді володіти цією силою, нікого не цікавить. Але ця потужна силища дає необмежену владу, ось тому вхід до сховища меча шукають різномасті лиходії. Але вони постійно йдуть ні з чим - родині Тамакі служать вірні духи і жриці, але найголовніше їй служить чудова п'ятірка Вартових. Вони можуть приймати будь-який вигляд, але на даний момент вони виглядають, як голлівудські актори. Ставний Такума, той самий, який вже рятував дівчину від аясакі, живчик Махіра, і ще троє включаючи і старшого з Вартових вченого красеня Сугуру. «Є з ким у бій іти!» - Вирішила Тамакі. І те так - будемо живі, не помремо! ... Читать дальше »

Смотреть Аниме онлайн | Просмотров: 503 | Дата: 22 Май 2015 | Комментарии (0)

Аніме розповідає про дівчат клубу любителів манги-Ai, Mai, Mī і вчителя Ponoka, які повинні битися зі злом захищаючи Землю.Оні потрапляють в забавні ситуації та інші безглуздості ... коли не малюють мангу. ... Читать дальше »

Смотреть Аниме онлайн | Просмотров: 539 | Дата: 22 Май 2015 | Комментарии (0)

У гірське село, в саму, що ні на є глушину, після від'їзду батьків, приїжджає сімнадцятирічна красуня Тамакі Касуга. Приїжджає вона до своєї бабусі. Як і будь-яку міську дівчинку, вперше потрапила в село, Тамакі обурює відсутність мобільного зв'язку і дивує присутність лісових ками. І якби не мужній Такума, що не заступився б за дівчину, то її б викрали злі Аякаси. Стара Сідзуку, бабуся дівчини, була дуже шанована і знаменита в тих місцях. Вона розповіла внучці, що та - наступна з «дорогоцінних принцес», по імені Тамаеріхіме, яка є берегинею меча Онікірімару, а меч цей може разити і богів і демонів. Здивована Тамакі, так само дізнається, що це її бабуся зробила так, що вона виявилася у неї в гостях. Старій Сідзуку залишилося небагато, і вона хоче передати все що знає внучці. Поступово дівчина переконується, що у неї є доступ до такої силі, що вона може перевернути весь світ. Згодна вона чи ні володіти цією силою - нікого не хвилює. Це її доля. Але ця сила дає безмежну владу, тому їй намагаються заволодіти всі покидьки і лиходії. Але у них це не вийде - тому що новоспеченої принцесі підпорядковані не тільки вірні їй духи, і молодші жриці, але і п'ять Вартових. Зараз вони знаходяться в образі незвичайних красенів: брутальний Такума, шустрий Махіра, і ще парочка таких же чоловічих еталонів. А керує ними японський дядько Чорномор - вчений Сугуру, теж писаний красень. Зрозуміла Тамакі, що в образу її не дадуть і вирішила, будь воно що буде. Прорвемося! ... Читать дальше »

Смотреть Аниме онлайн | Просмотров: 497 | Дата: 22 Май 2015 | Комментарии (0)

У далекому 1966 році Каору Нісімі, вельми серйозний молодий чоловік, переїжджає зі столичного округу на південь Японії, в префектуру Нагасакі, де йому спочатку не подобається абсолютно все: спека, розслаблений настрій оточуючих, їх незвичний говір, навіть крутий схил на шляху до нової старшої школі. «Правильного» відмінника-очкарика в класі взяли не особливо тепло, визнавши його законною здобиччю «крутих хлопців». Нісімі все це бачив не раз і готувався до найгіршого, проте зустріч з місцевим неформалом Сентаро Кавабуті закінчилася не тілесними ушкодженнями, а дискусією про музику і навіть невеликий імпровізацією! ... Читать дальше »

Смотреть Аниме онлайн | Просмотров: 530 | Дата: 22 Май 2015 | Комментарии (0)

Люди давно вийшли на простори Всесвіту, а поводяться як і раніше: від душі вбивають, грабують і експлуатують. Галактична Торгова Організація, яка контролює більшість населених планет, забороняє і переслідує будь-які розваги - не співати-танцювати треба, а працювати на господарів життя. Але дія дорівнює протидії, і проти диктатури лицемірів виступила міжзоряне група АКВ0048, серце якої становлять дівчата-артистки, нові хрестоносці любові і краси. Зі своєї бази на Новій АКІБ повстанці, немов промінь світла в темному царстві, проникають з концертами навіть на заборонні світи, приносячи людям радість і надію. ... Читать дальше »
Смотреть Аниме онлайн | Просмотров: 756 | Дата: 22 Май 2015 | Комментарии (0)

Світом володіють чотири стихії, чотири народу: народ води, вогню, землі і повітря. Кожен народ має свого героя, який володіє силою однієї зі стихій. Називають цього героя магом. Кожен маг обмежений у своїх здібностях і може керувати тільки однієї стихією, стихією свого народу. Але є повелитель світу, Аватар, який володіє всіма чотирма стихіями. Не всі народи бажають жити в мирі та злагоді, жорстокий народ вогню мріє опанувати усім світом. Цьому вороже налаштованому народу протистоїть довгоочікуваний рятівник світу - Аватар. Аватар - пустотливий і непокірний дванадцятирічний хлопчик на ім'я Аанг, якому судилося долею стати на захист інших народів планети. Незважаючи на свої бажання жити безтурботним, простим життям, Аанга приймає виклик долі і очолює боротьбу проти народу вогню, щоб відновити мир на землі. Допомагають йому в цьому відважна Катрін, маг води, і її брат Сокка, простодушний воїн. На шляху до відновлення світового порядку вони стикаються з різними небезпеками. ... Читать дальше »
Смотреть Аниме онлайн | Просмотров: 1278 | Дата: 22 Май 2015 | Комментарии (0)
« 1 2 3 4 5 »