Смотреть фильмы онлайн. Скачать фильмы через торрент » Аниме смотреть онлайн бесплатно

В итоге некоторой произошедшей в прошедшем крушения население земли разделилось на 2 народа. Для главного народа гравитация работает напротив и его адепты, а еще применяемые ими вещи падают в небеса. Но, данные люди живут перед территорией, потому великий опасности для их данная изюминка никак не дает. Для другого народа гравитация работает обыденным образом и он проживает на плоскости территории. Жизни данных 2-ух народов фактически никак не пересекаются и о существовании приятель приятеля крупная дробь их адептов никак не понимает. Но, у живущих на плоскости людей имеется деяния о том будто в прошедшем грешники улетели на небеса. Потому в сообществе говорят недопустимым глядеть на небо и надлежит обращать собственный взор на территорию.... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 379 | Дата: 07.10.2014


Умелость хентайных мангак неважный (=маловажный) пропьешь!.. и хоть эпизодически они очерчивают этти, что ни придется непропорционально происходит этак хентай. ... Читать дальше »
Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 280 | Дата: 26.09.2014


Дэва построил ирена ради число суток, для 6 дьявол постановить почить от дел, бери 7 бо дни возлюбленный скрылся, отстав а там себе людишкам всего делов их - Хранителей могил. Как только они смогут упокоить давлю дядьки и токмо они смогут щелкнуть бойкого. В данном покинутом Богом космосе, в каком месте персонал полным-полно готовы испустить (дух, девченке, чье евдокия Река, уготовлено планидой стало быть одной изо Хранителей и раздербанить находящийся в частных руках стезя с объектам кого возлюбленная хватит ради батю. Их ход в какой-нибудь месяц наступает... ... Читать дальше »
Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 402 | Дата: 25.09.2014

Морітака Масіров закінчує школу, і ніяк не може визначитися - ким же йому стати, увійшовши в доросле життя. На одному з уроків, він малює у своєму блокноті портрет коханої дівчини, яка навчається з ним в одному класі. Забувши блокнот, він іде. Повернувшись. Він розуміє, що блокнот знайшов Акіто Такагі, його друг і однокласник. Акіто, намагаючись переконати свого друга Морітака намалювати мангу, обманом виманює його з дому і призводить до будинку коханої Міхо. Опинившись на місці, хлопці дізнаються про рішення Міхо стати сейю. Не чекаючи на сам, Морітака робить Міхо пропозицію руки і серця. Міхо йому відмовляє, але надія є. ... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 286 | Дата: 24.09.2014

Підлість і зраду допомогли прийти до влади новому королю. І поки підручні здійснюють свої несправедливі дії, в місті з'являється озброєний до зубів воїн. Він покритий зброєю з ніг до голови - броньована екіпірування, шрами ... Все як годиться Воїн представляється Чорним Мечников. Меч просто величезний за розмірами. Ці розміри якраз відповідають ненависті Воїна до короля і його демонічним придворним. ... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 971 | Дата: 23.09.2014

Спін-офф серіалу "Zettai Karen Children". У спеціалізовану в'язницю для людей з екстрасенсорними здібностями прибуває вельми незвичайний в'язень, відгукуються на ім'я "Хебу Кеске". Треба зауважити, що для тюрми це у вищій мірі знаменна подія обернеться вкрай плачевно ... ... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 259 | Дата: 23.09.2014


Це продовження першого сезону серіалу про дівчину, на ім'я Енжі, що стала Зіркою надії. Після битви з Духом Секріа, Коридор вимірювань виявляється зруйнованим, а Енжі замкненою у всесвіті Сейдзі. Королева Всесвіту таємничим чином зникає, а баланс Секріа ось-ось порушиться. Для порятунку всесвіту необхідно знайти дев'ять Хранителів і врятувати королеву. Чи впорається Енжі з настільки складним завданням? Чи зможе вона повернутися у всесвіт Синтія до своїх друзів? ... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 312 | Дата: 23.09.2014

Аніме розповідає про дівчат клубу любителів манги-Ai, Mai, Mī і вчителя Ponoka, які повинні битися зі злом захищаючи Землю.Оні потрапляють в забавні ситуації та інші безглуздості ... коли не малюють мангу. ... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 281 | Дата: 23.09.2014

У далекому 1966 році Каору Нісімі, вельми серйозний молодий чоловік, переїжджає зі столичного округу на південь Японії, в префектуру Нагасакі, де йому спочатку не подобається абсолютно все: спека, розслаблений настрій оточуючих, їх незвичний говір, навіть крутий схил на шляху до нової старшої школі. «Правильного» відмінника-очкарика в класі взяли не особливо тепло, визнавши його законною здобиччю «крутих хлопців». Нісімі все це бачив не раз і готувався до найгіршого, проте зустріч з місцевим неформалом Сентаро Кавабуті закінчилася не тілесними ушкодженнями, а дискусією про музику і навіть невеликий імпровізацією! ... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 277 | Дата: 23.09.2014


У майбутньому природні катаклізми призводять до загибелі більшої частини людства. Безсмертні створення, ангели тіні, яких люди заточили в полон 12000 років тому, вирвалися назовні. Вони мають намір помститися людям, винищивши їх. Люди приймають бій. На дні океану люди знаходять бойові кораблі, які були створені ангелами. Війна йде 11 років. Кінця їй не видно. Єдина надія обох сторін пов'язана тільки з появою ангела Аполлоніуса, який колись поодинці знищив всіх представників свого роду. Лише він один може повернути велич Древу Життя. Лише йому під силу розкрити великі можливості Акваріона. Але вибір його не ясний. Чию ж сторону він прийме, ангелів чи людей? ... Читать дальше »
Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 294 | Дата: 23.09.2014


Люди давно вийшли на простори Всесвіту, а поводяться як і раніше: від душі вбивають, грабують і експлуатують. Галактична Торгова Організація, яка контролює більшість населених планет, забороняє і переслідує будь-які розваги - не співати-танцювати треба, а працювати на господарів життя. Але дія дорівнює протидії, і проти диктатури лицемірів виступила міжзоряне група АКВ0048, серце якої становлять дівчата-артистки, нові хрестоносці любові і краси. Зі своєї бази на Новій АКІБ повстанці, немов промінь світла в темному царстві, проникають з концертами навіть на заборонні світи, приносячи людям радість і надію. ... Читать дальше »
Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 465 | Дата: 23.09.2014


Хошімія Ічиго - звичайна учениця середньої школи, яка у вільний час допомагає матері в магазині бенто, і абсолютно не цікавиться поп-культурою. Але її життя повністю змінюється, коли вона дізнається про поп-ідолів і академії для ідолів Старлайт від своєї кращої подруги, Аой. Разом, вони проходять вступні іспити, і відкривають для себе новий світ. Світ, де живуть ідоли. Світ, в якому вони можуть використовувати карти Айкацу для виступів на сцені. Світ, у котрому їх чекає безліч випробувань і приємних моментів. Адже, одного разу виступивши на сцені, Ічиго розуміє, що це саме те, що вона мріє робити все життя. ... Читать дальше »
Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 574 | Дата: 23.09.2014


Одного разу серпневим ранком, числа приблизно першого, героїня серіалу прокидається і зауважує, що нічого не пам'ятає зі свого минулого. Ситуація валить її в шок. Потім і зовсім починається містика! Перед нею з'являється дух хлопчика на ім'я Оріон. Він то і починає їй допомагати згадати і відшукати своє минуле. Їй дзвонять на мобільний якісь люди, але імен вона не пам'ятає. Їй зустрічається її «коханий», але вона не пам'ятає і його! Як же впорається героїня з усім потоком навалилися на неї нещасть? ... Читать дальше »
Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 264 | Дата: 23.09.2014

Село Кифу - сама що ні на є дірка в горах Японії. Саме туди і приїжджає до своєї бабусі Тамакі Касуга. Її батьки терміново виїхали за кордон, і ось сімнадцятирічна Тамакі опинилася в селі. У горах туговато з цивілізацією, зате лісові ками водяться в надлишку. І якби не героїчний вчинок сміливого Такуми, то вкрали би Тамакі злі аясакі. Вже в будинку у бабусі, дівчина дізнається, що вона «дорогоцінна принцеса», наступна Тамаеріхіме, яка зобов'язана зберігати Онікірімару, чарівний меч, яким можна вбити і диявола і бога. Сам меч повинен завжди залишатися в селі, прихований бар'єром з магічних заклинань. І розповіла про це внучці сама стара Сідзуку, їй треба якомога швидше передати дівчинці свої знання, так як сама вже старіє. Тамакі стає ясно, що вона як наслідна принцеса, стала володаркою сили, якій немає рівних, і що її згоді володіти цією силою, нікого не цікавить. Але ця потужна силища дає необмежену владу, ось тому вхід до сховища меча шукають різномасті лиходії. Але вони постійно йдуть ні з чим - родині Тамакі служать вірні духи і жриці, але найголовніше їй служить чудова п'ятірка Вартових. Вони можуть приймати будь-який вигляд, але на даний момент вони виглядають, як голлівудські актори. Ставний Такума, той самий, який вже рятував дівчину від аясакі, живчик Махіра, і ще троє включаючи і старшого з Вартових вченого красеня Сугуру. «Є з ким у бій іти!» - Вирішила Тамакі. І те так - будемо живі, не помремо! ... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 273 | Дата: 23.09.2014

У гірське село, в саму, що ні на є глушину, після від'їзду батьків, приїжджає сімнадцятирічна красуня Тамакі Касуга. Приїжджає вона до своєї бабусі. Як і будь-яку міську дівчинку, вперше потрапила в село, Тамакі обурює відсутність мобільного зв'язку і дивує присутність лісових ками. І якби не мужній Такума, що не заступився б за дівчину, то її б викрали злі Аякаси. Стара Сідзуку, бабуся дівчини, була дуже шанована і знаменита в тих місцях. Вона розповіла внучці, що та - наступна з «дорогоцінних принцес», по імені Тамаеріхіме, яка є берегинею меча Онікірімару, а меч цей може разити і богів і демонів. Здивована Тамакі, так само дізнається, що це її бабуся зробила так, що вона виявилася у неї в гостях. Старій Сідзуку залишилося небагато, і вона хоче передати все що знає внучці. Поступово дівчина переконується, що у неї є доступ до такої силі, що вона може перевернути весь світ. Згодна вона чи ні володіти цією силою - нікого не хвилює. Це її доля. Але ця сила дає безмежну владу, тому їй намагаються заволодіти всі покидьки і лиходії. Але у них це не вийде - тому що новоспеченої принцесі підпорядковані не тільки вірні їй духи, і молодші жриці, але і п'ять Вартових. Зараз вони знаходяться в образі незвичайних красенів: брутальний Такума, шустрий Махіра, і ще парочка таких же чоловічих еталонів. А керує ними японський дядько Чорномор - вчений Сугуру, теж писаний красень. Зрозуміла Тамакі, що в образу її не дадуть і вирішила, будь воно що буде. Прорвемося! ... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 275 | Дата: 23.09.2014

Історія Дзюн'іті Татібана, здавалося б, робить неможливе. Вона дає нам відповідь на одвічне запитання: «А от якби було по-іншому?». Це питання ми часто ставимо собі, потрапляючи в різні ситуації, коли нічого вже змінити не можна. Але мистецтво не знає слова «не можна», і в ньому можливо все. Дзюньіті, одного разу «обпікшись на молоці», у відносинах з дівчатами зовсім не став «дути на воду», а посумувати за тихими трохи, пішов далі. Доля вивела його на шість доріг, і дала йому шість спроб, налагодити відносини з шістьма дівчатами стояли на цих дорогах. Умови були абсолютно однакові за винятком якогось невеличкого нюансу, який все змінював, і героєві доводилося йти по наступній дорозі. Дзюн пройшов випробування з честю, і шість раз довів, що він вже справжній чоловік. Він врятував королеву школи. Нехай всього на всього від нудьги, але ж врятував. Неможливо було розворушити сплячу принцесу, але він це зробив. Було важко заслужити прихильність грубуватою спортсменки, але Дзюн досяг і цього. Він допоміг своїй однокласниці в той момент, коли вона в цьому потребувала. Відносини зі своєю дитячою подругою, він майстерно залишив на колишньому рівні - просто дружніми. Незважаючи на безнадійність ситуації, він, зрозумівши, що за зовнішністю відмінниці і старости, стоїть проста хитрість - легко виплутався з усіх поставлених йому пасток. Як і належить за законами жанру, герой наприкінці зобов'язаний отримати нагороду. Але що це буде за нагорода - ми побачимо тільки подивившись фільм. ... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 287 | Дата: 23.09.2014

Косака Хонока і дві її подруги, Умі і які вчаться в школі Отонакізака. Самою звичайною що ні на є школі. Настільки звичайною що учнів тут кіт наплакав. І в один прекрасний день приймається рішення про швидке закриття Отонакізакі.  Чому? Все просто - Учнів по пальцях перерахувати, популярності в школи немає а новачки взагалі обходять школу стороною.  Що робити? Як не допустити закриття школи? Як підняти її популярність? Цю проблему і буде вирішувати наше тріо! Або ж ... не тільки вони хочуть перешкодити швидкому закриттю школи?... Читать дальше »
Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 325 | Дата: 23.09.2014

Нагадало комедії 2007-2009 років. Мозговиносное і безглузде. Але любителям комедії - дивитися 100%.... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 279 | Дата: 23.09.2014


Світ поділили на чотири види народностей: Води, Вогню, Землі, Повітря. Кожен народ має свого ватажка, якою наділений здібностями, що дозволяють йому керувати рідною стихією. Ватажки називають себе магами: Землі, Повітря, Води, Вогню. Могутній владар світу, той, хто здатний керувати усіма стихіями - це Аватар. Войовничий народ Вогню хоче поневолити всі інші народи, але втрутився один спритний, непокірний, веселий хлопчисько, доля якого перетнулася з долею Аватар, якому належить встановити мир на всій планеті. Цей хлопчисько Аанг він просто жив, як і всі його друзі, але саме на його долю вплинула поява Аватара. Аанг був обраний керувати боротьбою з жорстоким вогненним народом, щоб відновити мирний перебіг життя у всьому світі. Аанг - цей 12 річний хлопчина відправився у важкий і небезпечний шлях з порятунку світу. Йому надає допомогу така ж юна і смілива Катару, її наївний брат Сокка, представники народу води. Часом Аанг забуває, що він обраний і тоді він перетворюється на звичайного хлопчиська, грає, радіє дрібницях. ... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 715 | Дата: 23.09.2014


Світом володіють чотири стихії, чотири народу: народ води, вогню, землі і повітря. Кожен народ має свого героя, який володіє силою однієї зі стихій. Називають цього героя магом. Кожен маг обмежений у своїх здібностях і може керувати тільки однієї стихією, стихією свого народу. Але є повелитель світу, Аватар, який володіє всіма чотирма стихіями. Не всі народи бажають жити в мирі та злагоді, жорстокий народ вогню мріє опанувати усім світом. Цьому вороже налаштованому народу протистоїть довгоочікуваний рятівник світу - Аватар. Аватар - пустотливий і непокірний дванадцятирічний хлопчик на ім'я Аанг, якому судилося долею стати на захист інших народів планети. Незважаючи на свої бажання жити безтурботним, простим життям, Аанга приймає виклик долі і очолює боротьбу проти народу вогню, щоб відновити мир на землі. Допомагають йому в цьому відважна Катрін, маг води, і її брат Сокка, простодушний воїн. На шляху до відновлення світового порядку вони стикаються з різними небезпеками. ... Читать дальше »
Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 398 | Дата: 23.09.2014


Світом володіють чотири стихії, чотири народу: народ води, вогню, землі і повітря. Кожен народ має свого героя, який володіє силою однієї зі стихій. Називають цього героя магом. Кожен маг обмежений у своїх здібностях і може керувати тільки однієї стихією, стихією свого народу. Але є повелитель світу, Аватар, який володіє всіма чотирма стихіями. Не всі народи бажають жити в мирі та злагоді, жорстокий народ вогню мріє опанувати усім світом. Цьому вороже налаштованому народу протистоїть довгоочікуваний рятівник світу - Аватар. Аватар - пустотливий і непокірний дванадцятирічний хлопчик на ім'я Аанг, якому судилося долею стати на захист інших народів планети. Незважаючи на свої бажання жити безтурботним, простим життям, Аанга приймає виклик долі і очолює боротьбу проти народу вогню, щоб відновити мир на землі. Допомагають йому в цьому відважна Катрін, маг води, і її брат Сокка, простодушний воїн. На шляху до відновлення світового порядку вони стикаються з різними небезпеками. ... Читать дальше »
Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 875 | Дата: 23.09.2014

Опис: Це - ще одна варіація класичного середньовічного роману про самураїв. ... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 433 | Дата: 22.09.2014

Описание: История начинается утром 1 августа, когда главная героиня просыпается и обнаруживает, что она не имеет абсолютно никаких воспоминаний о прошлом. Перед ней появляется мальчик и представляется как «дух» по имени Орион. Под его руководством она пытается вернуть свои воспоминания. Затем ей звонят на мобильный телефон, но она не узнает высветившегося имени. После чего она встречается со своим «парнем», хотя и не помнит его лицо. ... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 420 | Дата: 22.09.2014

Опис: Дія розгортається в паралельної всесвіту, де боги і люди живуть разом. Тут, кожні тридцять років з числа членів матріархального клану Хімея вибирають нову принцесу, щоб служити Хаягамі. І ось, в черговий раз термін підійшов, а вибрати-то і немає з кого: з усіх членів клану більш-менш підходить тільки Арата, п'ятнадцяти років від народження. Але є невелика проблема: Арата - хлопець. Втім, такі дрібниці нікого не хвилюють: героя переодягають в жіноче плаття і змушують зображати з себе кандидатку, по крайней мере, до тих пір, поки не знайдеться хто-небудь більш підходящий. У цій якості Арата відвідує свято, де стає свідком вбивства нинішньої принцеси Кокур воїнами її власної особистої варти. Більш того, вбивство вішають на убегающего в жаху хлопця, і тепер вся країна полює за ним одним. Якимось чином Арата виявляється в нашому світі, само собою, в сучасній Японії, а тим часом, звичайного японського школяр на ім'я Арата Хінохара затягує в паралельний світ, де він дуже швидко виявляє, що кількість людей, бажаючих йому смерті, значно перевищує максимально допустиме значення.  ... Читать дальше »

Категория: Аниме смотреть онлайн | Просмотров: 425 | Дата: 22.09.2014

Вход на сайт
Логин:
Пароль:
КАЛЕНДАРЬ ФИЛЬМОВ
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика сайта
Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
В кинотеатре: 2
Зайцев: 2
С билетами: 0

[Кто нас сегодня посетил]